Hygger HG-951-14W Smart Aquarium Wave Maker Pump LED Display 1500GPH 6000L-H
A smart and quiet wave maker that mimics the currents!
Key Features:
  • Safe 24V DC-powered controllable wave makers with energy-efficient magnetic propellers and motors can circulate water quietly, improve water quality, and eliminate dead spots
  • Mount it anywhere with a strong magnet suction cup
  • Plus, you can make installation, adjustments, and removal of a snap
  • Voltage: 220-240V/50Hz
  • Output: DC12V
  • 14W: For 5-30 gallon (18-113L) Tanks
  • 20W: For 26-55 gallon (98-208L) Tanks